Masz pytania? Zadzwoń!
wyceny@alumex.pl
(+48) 22 669 15 15

Fasady
Zobacz nasze realizacje

> Oferta

Drzwi i okna oraz inne konstrukcje aluminiowe - oferta

W ofercie firmy "ALUMEX" można znaleźć różnorodne konstrukcje i wyroby aluminiowe.

Fasady

Fasady, które produkujemy, sprawdzają się dzięki przemyślanym projekcie i solidnej konstrukcji. Zastosowany system słupów i rygli aluminiowych wypełnionych szkłem, lexanem lub panelami aluminiowymi pozwala na dostosowanie produktu do określonych warunków oraz indywidualnych potrzeb Klienta. Rodzaj wykorzystanego szkła wpływa na zastosowanie produktu. Jeśli celem jest np. osłonięcie pasów międzyokiennych, najbardziej zalecanym materiałem będzie szkło emaliowane, dzięki któremu fasada prezentuje się bardzo estetycznie i nowocześnie. Z profili fasadowych można też wykonać atrakcyjne świetliki dachowe, szklane dachy, ogrody zimowe i inne konstrukcje, które podniosą standard budynku, dodadzą mu lekkości i uatrakcyjnią wizualnie.

Okna i witryny aluminiowe

Okna aluminiowe produkowane przez "ALUMEX" sprawdzają się zarówno w nowo budowanych, jak i modernizowanych obiektach. Dostępne są w różnych kolorach i kształtach – każdorazowo produkt dostosowany jest do indywidualnych oczekiwań Klientów oraz ogólnej charakterystyki budynku. Nasze okna można zamontować także w budynkach zabytkowych – wystarczy zastosować specjalne nakładki na profile, aby nadać konstrukcji pożądany wygląd.

Firma „ALUMEX” dostarcza okna aluminiowe w różnych kolorach i rozmiarach. Ponadto nasze okna posiadają wysoki poziom termoizolacyjności i dźwiękoszczelności, dzięki czemu skutecznie chronią budynki przed utratą ciepła i hałasem.

Oferujemy:

  • okna otwierane i przesuwne (również automatyczne),
  • rozwiązania niestandardowe: okna wahadłowe i harmonijkowe,
  • okna dymoszczelne i ognioodporne.

Ścianki działowe

Z użyciem naszych profili aluminiowych można stworzyć również funkcjonalne i atrakcyjnie wizualnie konstrukcje do zabudowy wewnętrznej. Można z nich budować np. ścianki działowe, wiatrołapy czy kabiny prysznicowe, a także profesjonalne konstrukcje dymoszczelne lub antywłamaniowe (dzięki zastosowaniu specjalnych uszczelek lub zabezpieczeń). Oferujemy bogatą kolorystykę i różne warianty dotyczące rozmiaru, kształtu i kompozycji. Można u nas zamówić ścianki całoszklane, ścianki w ramach aluminiowych oraz produkty z odpornością ogniową EI30, EI60.

 

zdrofit
Alumex MTB Team
Drużyna rowerowa Alumex czytaj więcej +
+
Nasze REALIZACJE
+
KCEM w Warszawie
Warszawa, Polska 6 listopada 2014
+
Przedszkole Artedoo
Marki, Polska 12 stycznia 2014
+
Zamek Arcybiskupów
UniejĂłw, Polska 12 stycznia 2014