Masz pytania? Zadzwoń!
wyceny@alumex.pl
(+48) 22 669 15 15

Ścianki działowe
Zobacz nasze realizacje

> Systemy

Konstrukcje z aluminium

Producent konstrukcji ppoż Warszawa

Producent konstrukcji ppoż Warszawa

Systemy przeciwpożarowe proponowane przez firmę Alumex w Warszawie to ALUPROF i PONZIO. Ten pierwszy służy głównie do tworzenia zabudowy w strefach pożarowych oraz części budynków z przeznaczeniem do odpowiedniej ewakuacji osób podczas pożaru. W skład takiego systemu wchodzi budowa drzwi i przegród wewnętrznych, przeszklonych dachów oraz fasad słupowo-ryglowych. Są one wyjątkowo odporne na ogień, a dokładniej klasyfikują się od El15 do El20 (konstrukcje pionowe) oraz REI20 / RE30 (dachy). Co więcej, dysponujemy również drzwiami o właściwościach dymoszczelnych. 
Zaś system PONZIO to w głównej mierze ściany osłonowe słupowo-ryglowe PF 152, które cechują się wcześniej już wspomnianą odpornością ogniową klasy El60 i El30. W tym systemie możliwe jest konstruowanie przeciwpożarowych ścian osłonowych z pasami międzykondygnacyjnymi przeszklonymi lub nieprzeziernymi, a w ramach wypełnienia przezroczystego stosuje się szyby ogniochronne klasy EI30 lub EI60 (pojedyncze lub zespolone).

 

Konstrukcje ppoż Warszawa

Firma Alumex dba nie tylko o bezpieczeństwo, dobrą wizualną prezentację produktów, przystępne ceny, ale również przykłada wielką uwagę do odpowiedniego wyposażenia w porządne zaplecze produkcyjne, profesjonalizmu wszystkich pracowników poprzez posiadanie dogłębnej wiedzy zarówno teoretycznej i praktycznej w branży czy skrupulatnej dokumentacji technicznej. Dzięki tym wszystkim czynnikom jesteśmy w stanie wykonać w zasadzie każdą możliwą przeciwpożarową konstrukcję aluminiowo-szklaną.

 

Producent konstrukcji ppoż Warszawa

W naszej ofercie znajdziesz konstrukcje przeciwpożarowe posiadające wszelkie udokumentowane certyfikaty. Z pomocą firmy Alumex stworzysz przestrzeń doskonałą, a mianowicie profesjonalną, bezpieczną, nowoczesną, z ogromem możliwości… Nie wierz nam na słowo- przekonaj się sam! Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą- zadzwoń, a ustalimy szczegóły naszej współpracy. Obsługujemy klientów z Warszawy, jej okolic i nie tylko. Zapraszamy!

zdrofit
Alumex MTB Team
Drużyna rowerowa Alumex czytaj więcej +
+
Nasze REALIZACJE
+
KCEM w Warszawie
Warszawa, Polska 6 listopada 2014
+
Przedszkole Artedoo
Marki, Polska 12 stycznia 2014
+
Zamek Arcybiskupów
UniejĂłw, Polska 12 stycznia 2014