Masz pytania? Zadzwoń!
wyceny@alumex.pl
(+48) 22 669 15 15

Ścianki działowe
Zobacz nasze realizacje

> Systemy

Aluminiowe ścianki działowe

Producent aluminiowych ścianek działowych Warszawa

Profile aluminiowe firmy Alumex umożliwiają stworzenie funkcjonalnych i wizualnie atrakcyjnych konstrukcji z przeznaczeniem do zabudowy wewnętrznej, np. ścianki działowe, wiatrołapy, a nawet kabiny prysznicowe. Co więcej, dzięki zastosowaniu specjalnych uszczelek i zabezpieczeń możliwe jest również stworzenie profesjonalnych konstrukcji dymoszczelnych lub antywłamaniowych. Dopasowujemy zarówno kolorystykę, jak rozmiar, kształt i kompozycję do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Można u nas zamówić ścianki całoszklane, ścianki w ramach aluminiowych oraz produkty z odpornością ogniową EI30, EI60. Obsługujemy klientów między innymi z Warszawy i okolic.

 

Ścianki działowe Warszawa

Ścianki działowe to niezwykle proste, acz bardzo zaskakujące rozwiązanie, które jest coraz bardziej doceniane dzięki swojej funkcjonalności, możliwości dopasowania do praktycznie każdego pomieszczenia i wielu innym zaletom. Jest to świetne wyjście w sytuacji, w której nie do końca jesteśmy zadowoleni z zagospodarowanej przestrzeni pomieszczenia.
Ścianka działowa Alumex sprawdza się w zbyt dużych przestrzeniach. Dzieląc ją jesteśmy w stanie stworzyć parę mniejszych, np. dla rodzeństwa, które nie chce dłużej dzielić ze sobą pokoju lub z myślą o odseparowaniu przestrzeni na przewijanie malucha. Jeśli chodzi o ściany działowe na poddaszu, najczęściej wykorzystywane są w celu stworzenia suszarni (przy dobrej wentylacji) bądź pomieszczenia gospodarczego. Dzięki temu ta niewygodna przestrzeń staje się użyteczna. Dobrym pomysłem jest również stworzenie tam spiżarni czy pralni. Biorąc pod uwagę kolejną część mieszkania bądź domu, jaką jest salon, niewątpliwie ciekawym sposobem na jego podział jest zastosowanie niskiej ścianki działowej. Taka półścianka doskonale sprawdzi się w oddzieleniu jadalni od przestrzeni przeznaczonej na relaks. Również łazienka to popularne miejsce na montaż ścianek działowych. Za jej pomocą jesteśmy w stanie oddzielić prysznic bądź wannę od reszty łazienki zapewniając sobie więcej prywatności. Ścianka działowa używana jest też w postaci murka oddzielającego ubikację tak, aby zachować w tym miejscu jak najwięcej prywatności.

 

Producent aluminiowych ścianek działowych Warszawa

Czym właściwie charakteryzują się działowe ścianki aluminiowe? Poniżej wybrane cechy:

  • możliwość prowadzenia kabli wewnątrz ścianki oraz zainstalowania standardowych gniazdek elektrycznych
  • wiele typów konstrukcji: ścianki działowe, okna, drzwi (przesuwane ręcznie i automatycznie), drzwi wahadłowe, wiatrołapy itp.
  • możliwość zmiany aranżacji wnętrza
  • możliwość połączenia ściany aluminiowej ze standardową ścianą gipsowo-kartonową
  • idealne wygłuszenie pomieszczenia
  • przystosowanie do współpracy z inteligentnymi budynkami
  • lekka, ale bardzo wytrzymała konstrukcja
  • szczelność na infiltrację powietrza
  • łatwość montażu

 

Aluminiowe ścianki działowe Warszawa

Dlaczego warto zdecydować się na ścianki aluminiowe? Nie bez przyczyny zyskują one coraz większą sławę. W wykorzystaniu zewnętrznym nadają lekkości każdemu budynkowi, ale zarazem dbają o wysoką izolację akustyczną oraz termiczną. Co więcej, są gwarancją oszczędności finansowych. Z drugiej zaś strony, wykorzystywane wewnątrz pomieszczeń smukłe ścianki działowe są świetnym sposobem na uzyskanie optycznego powiększenia przestrzeni podwyższając przy tym poziom funkcjonalności całej konstrukcji. Jest to niejednokrotnie ogromne ułatwienie pod względem aranżacji wnętrz, tym samym nadając przestrzeni eleganckiego, dobrze prezentującego się tonu.
Nie ma zatem wątpliwości, że aluminiowe ścianki działowe oferowane przez firmę Alumex są po prostu niezawodne. Działamy na terenie Warszawy i jej okolic. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

zdrofit
Alumex MTB Team
Drużyna rowerowa Alumex czytaj więcej +
+
Nasze REALIZACJE
+
KCEM w Warszawie
Warszawa, Polska 6 listopada 2014
+
Przedszkole Artedoo
Marki, Polska 12 stycznia 2014
+
Zamek Arcybiskupów
UniejĂłw, Polska 12 stycznia 2014