Masz pytania? Zadzwoń!
wyceny@alumex.pl
(+48) 22 669 15 15

Ścianki działowe
Zobacz nasze realizacje

> Systemy

Witryny Aluminiowe Warszawa Producent

Witryny z Aluminium Producent

Witryny aluminiowe Warszawa

Wyobraź sobie, że okna to oczy budynku, a okalające je ramy to oprawki okularów podkreślające piękno oczu i nadające charakter całej twarzy, czyli fasadzie. Dokładnie tak samo działają aluminiowe witryny Alumex- ich celem jest wywołanie zachwytu i podziwu u przechodniów tym samym zachęcając ich do wejścia.

Produkując aluminiowe witryny z przeznaczeniem na wystawy, dokładamy wszelkich starań aby stworzyć nie tylko solidne ościeżnice, ale też wyeksponować ich dotąd niedoceniane piękno. Niewątpliwie witryna to wizytówka każdego budynku, a przede wszystkim mieszczącego się w nim sklepu, zakładu, firmy, warto więc zadbać o jej najlepszą możliwą prezentację. Za każdym razem jesteśmy niezmiernie zaszczyceni, że możemy być częścią tak istotnego elementu tworzenia wizerunku. Oferowana przez nas stolarka aluminiowa jest czymś więcej niż zwykłą potrzebą- to sposób na nowoczesną aranżację przestrzeni, również tą miejską. Budowane przez nas konstrukcje są mocne, dzięki czemu witryna wystawowa przetrwa praktycznie każde warunki. Stosowane przez nas materiały cechują się najwyższą jakością, między innymi dlatego właśnie jesteśmy tak pewni naszych produkcji.

 

Producent witryn aluminiowych Warszawa

W skład naszej pewności wchodzi również niezastąpiona, wysoko wykwalifikowana kadra i pracownicy. Ponadto Alumex jest otwarty na rozwój, ponieważ korzysta z najnowszych europejskich rozwiązań technologicznych w zakresie projektowania, produkcji oraz montażu aluminiowej ślusarki budowlanej. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami systemów aluminiowych (tj. ALUPROF, PONZIO) oraz z dostawcami najlepszych elementów wyposażenia i szyb. Jesteśmy otwarci na współpracę w klientami z Warszawy, jej okolic i nie tylko. Zainteresowany? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

zdrofit
Alumex MTB Team
Drużyna rowerowa Alumex czytaj więcej +
+
Nasze REALIZACJE
+
KCEM w Warszawie
Warszawa, Polska 6 listopada 2014
+
Przedszkole Artedoo
Marki, Polska 12 stycznia 2014
+
Zamek Arcybiskupów
UniejĂłw, Polska 12 stycznia 2014