Masz pytania? Zadzwoń!
wyceny@alumex.pl
(+48) 22 669 15 15

Ścianki działowe
Zobacz nasze realizacje

> Artykuly

Nasze ARTYKUŁY
2018-12-04 Producent konstrukcji aluminiowe ppoż Radom

Aluminium od wielu lat zachwyca swoimi niezastąpionymi cechami stanowiąc ponadczasową inspirację w dziedzinie architektoniki, ale również motoryzacji. Materiał ten ceniony jest za swoją plastyczność, lekkość oraz niepozorną wytrzymałość. Ponadto, bez problemu odnajduje się w coraz to nowszych zastosowaniach, również w dziedzinie stolarki przeciwpożarowej. Radom to jedno z miejsc, w którym prężnie działamy. Chcesz poznać szczegóły oferty firmy Alumex? Więcej dowiesz się czytając poniższy artykuł.

 

Konstrukcje aluminiowe Radom

Wielkie przeszklenia drzwi oraz przegród przeciwpożarowych bazujących na systemach aluminiowych to całkowicie bezpieczny, nowoczesny i wyjątkowo funkcjonalny element aranżacji każdego wnętrza i fasad budynków. Cieszy się on ogromnym zaufaniem w wielu kręgach. Urzędy, uczelnie, banki, biura, hotele, markety czy inne budynki użytku publicznego ze względu na swoją specyfikę i przeznaczenie codziennie przyciągają ogromne rzesze ludzi, co wiąże się z koniecznością zachowania szczególnych środków ostrożności w razie pożaru. Celem ograniczenia ryzyka powstania i rozprzestrzeniania się ognia w środku budynku, wykorzystuje się specjalnie zaprojektowane drzwi i przegrody, za pomocą których szanse na sprawną i bezpieczną ewakuację oraz ochronę mienia przed zniszczeniem i zajęciem przez pożar znacznie wzrastają. Spełniając prawne wymagania i dbając o Państwa bezpieczeństwo, Alumex produkuje stolarkę przeciwpożarową w systemie Aluprof i Ponzio.

 

Producent konstrukcji ppoż Radom

Normy odnoszące się do bezpieczeństwa związanego z użytkowaniem budynków oraz rygorystyczne przepisy przeciwpożarowe, które obowiązują na terenie Europy, wymagają zabezpieczenia obiektów użytku publicznego w razie ewentualnego wybuchu pożaru. Obowiązek ten dotyczy wykonawców, inwestorów oraz samych użytkowników budynku wymuszając zachowanie odpowiednich warunków ewakuacji. Z tego właśnie powodu budynki, zwłaszcza te o dużej powierzchni, powinny być wyposażone w stosowne systemy ognioodporne, które dzięki swoim właściwościom nie poddają się działaniu wysokiej temperatury, a więc też płomieniom. Konstrukcje aluminiowe to obecnie najczęściej stosowane systemy ognioodporne. Dzięki swojej niezawodności bardzo szybko zdobywają coraz więcej zwolenników. Systemy ogólnie można zaklasyfikować pod względem wytrzymałości na niszczące działanie ognia i dymu oraz stopnia szczelności. Aluminium świetnie sprawdza się w obu rolach zapewniając tym samym możliwość sprawnego i bezpiecznego opuszczenia obiektu objętego lub zagrożonego pożarem.

 

Konstrukcje z profilii aluminiowych Radom

Firma Alumex oferuje pełen zakres produktów z branży stolarki aluminiowej przeciwpożarowej. Proponujemy produkty wyłącznie najwyższej jakości, a dzięki zastosowaniu wiodących technologii i współpracy z najlepszymi dostawcami niezbędnych surowców, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy możliwy poziom jakości produktów.
W naszej ofercie znajdziesz:

  • stolarkę okienną, stolarkę drzwiową (wewnętrzną i zewnętrzną),
  • fasady przeszklone i ściany przeszklone (również obie w wersji wewnętrznej i zewnętrznej).

 

Konstrukcje ppoż Radom

Dysponując pierwszorzędnymi produktami najwyższej jakości oraz współpracując z najlepszymi fachowcami zapewniamy:

  • idealne rozwiązania architektoniczne zarówno dla miejsc nowoczesnych, jak tych zabytkowych, a nawet sakralnych,
  • cieszącą oko estetykę budynku,
  • wyjątkowość i niepowtarzalność elewacji budynków, które doskonale wpasowują się w każdy styl zabudowy i wystrój wnętrza oraz znakomitą kompozycję względem otoczenia,
  • funkcjonalność pod każdym kątem poprzez pomoc w kreowaniu wnętrz przyjaznych dla wszystkich użytkowników 

i wiele więcej, ale o reszcie przekonaj się sam(a) korzystając z naszych usług.

 

Producent konstrukcji ppoż Radom

Nie ma żadnych wątpliwości, że firma Alumex dokłada wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony, a projekt zawsze spełniał indywidualne oczekiwania bezawaryjnie służąc przez długie lata. Jeśli więc mieszkasz w Radomiu i szukasz sprawdzonego podmiotu zajmującego się szeroko pojętą, aczkolwiek bardzo precyzyjną i starannie wykonaną stolarką aluminiową, możesz nam spokojnie zaufać. Polecamy się!

zdrofit
Alumex MTB Team
Drużyna rowerowa Alumex czytaj więcej +
+
Nasze REALIZACJE
+
KCEM w Warszawie
Warszawa, Polska 6 listopada 2014
+
Przedszkole Artedoo
Marki, Polska 12 stycznia 2014
+
Zamek Arcybiskupów
UniejĂłw, Polska 12 stycznia 2014