Masz pytania? Zadzwoń!
wyceny@alumex.pl
(+48) 22 669 15 15

Okna drzwi
Zoabcz nasze realizacje

> Artykuly

Nasze ARTYKUŁY
2018-11-14 Producent drzwi witryny aluminiowe Warszawa

 

Firma Alumex poleca się do wykonania i montażu eleganckich okien, drzwi, witryn i fasad w budynkach użytku publicznego, biurowcach, obiektach handlowych czy budynkach prywatnych. Spełniamy zarówno wszystkie prawne wymagania, jak oczekiwania klienta, przeprowadzamy liczne rozmowy z projektantami, inwestorami, klientami, a dzięki temu ostatecznie uzyskujemy w pełni satysfakcjonujący efekt. Nowoczesne projekty potrzebują nowoczesnych rozwiązań, materiałów wyłącznie najwyższej jakości i przystępnej ceny, jednocześnie zawierając wszechstronną funkcjonalność i cieszącą oko estetykę. Firma Alumex proponuje swoim klientom produkty idące z duchem czasu. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

 

Drzwi aluminiowe Warszawa

Aluminiowe drzwi to już nie tylko architektura instytucjonalna bądź budownictwo przemysłowe, z jakim dotychczas były kojarzone. Teraz to modny wygląd, szeroki wybór kolorów, stopnia połysku, a nawet faktury. Tak elastyczna oferta umożliwia idealne dopasowanie stolarki do elewacji, jednocześnie tworząc stylistycznie spójną całość. Klienci decydujący się na drzwi wejściowe wykonane z aluminium zyskują nie tylko pod względem licznych walorów estetycznych, ale również z pewnością docenią ich trwałość, wytrzymałość oraz łatwość konserwacji. Bowiem aluminium to materiał wyjątkowo odporny na działanie wszelkiego rodzaju czynników atmosferycznych, w tym skrajnych temperatur. Drzwi wykonane z tego surowca nie poddają się wysokiemu nasłonecznieniu czy szkodliwemu działaniu wody. Zatem decydując się na zakup drzwi aluminiowych firmy Alumex, wybieramy towar niezawodny. Co więcej, nie wymaga on okresowej renowacji, a więc posłuży nam nienaruszony przez długie lata.

 

Witryny aluminiowe Warszawa

Wyobraź sobie, że okna to oczy budynku, a okalające je ramy to oprawki okularów podkreślające piękno oczu i nadające charakter całej twarzy, czyli fasadzie. Dokładnie tak samo działają aluminiowe witryny Alumex- ich celem jest wywołanie zachwytu i podziwu u przechodniów tym samym zachęcając ich do wejścia.

Produkując aluminiowe witryny z przeznaczeniem na wystawy, dokładamy wszelkich starań aby stworzyć nie tylko solidne ościeżnice, ale też wyeksponować ich dotąd niedoceniane piękno. Niewątpliwie witryna to wizytówka każdego budynku, a przede wszystkim mieszczącego się w nim sklepu, zakładu, firmy, warto więc zadbać o jej najlepszą możliwą prezentację. Za każdym razem jesteśmy niezmiernie zaszczyceni, że możemy być częścią tak istotnego elementu tworzenia wizerunku. Oferowana przez nas stolarka aluminiowa jest czymś więcej niż zwykłą potrzebą- to sposób na nowoczesną aranżację przestrzeni, również tą miejską. Budowane przez nas konstrukcje są mocne, dzięki czemu witryna wystawowa przetrwa praktycznie każde warunki. Stosowane przez nas materiały cechują się najwyższą jakością, między innymi dlatego właśnie jesteśmy tak pewni naszych produkcji.

 

Producent witryn aluminiowych Warszawa

W skład naszej pewności wchodzi również niezastąpiona, wysoko wykwalifikowana kadra i pracownicy. Ponadto Alumex jest otwarty na rozwój, ponieważ korzysta z najnowszych europejskich rozwiązań technologicznych w zakresie projektowania, produkcji oraz montażu aluminiowej ślusarki budowlanej. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami systemów aluminiowych (tj. ALUPROF, PONZIO) oraz z dostawcami najlepszych elementów wyposażenia i szyb. Jesteśmy otwarci na współpracę w klientami z Warszawy, jej okolic i nie tylko. Zainteresowany? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

zdrofit
Alumex MTB Team
Drużyna rowerowa Alumex czytaj więcej +
+
Nasze REALIZACJE
+
KCEM w Warszawie
Warszawa, Polska 6 listopada 2014
+
Przedszkole Artedoo
Marki, Polska 12 stycznia 2014
+
Zamek Arcybiskupów
UniejĂłw, Polska 12 stycznia 2014